Podłączona do energii życia!!!

Pytacie mnie jak było na warsztatach CZTERY OKRĘGI ŻYCIA: JA SENSORYCZNO-MOTORYCZNE, z których właśnie wróciłam.

Czuję się tak jak na tym obrazku podłączona do energii życia…

Warsztaty wykorzystujące takie metody jak: FELDENKRAIS Z HIPNOTERAPIĄ MILTONA ERICKSONA, BIOENREGETYKA ALEKSANDRA LOVENA, METODA BENA SHAPIRO – PRACA Z POTENCJAŁEM ZYCIA, AUTENTYCZNY RUCH, poprowadziły mnie tam gdzie chciałam dojść.

...Więcej

Z dwóch powodów się tam znalazłam: pierwszym było moje zdrowie, a drugim chęć podzielenia się tego rodzaju ruchem z uczestnikami moich warsztatów tanecznych. Chciałam poznać nowe metody pracy z ciałem.

Prowadzący Piotr Bednarczyk pokazał nam, że pomimo trudnych doświadczeń to co daje siłę na drodze rozwoju to nadzieja. Ponadto połączenie z energią życia pozwala w sercu, pomieścić swoje ciemne i jasne strony. Pokazał nam, że mamy w sobie wiele części: dorosłego, zranione dziecko, naturalne dziecko, wewnętrznego sabotażystę i dzikość.

To jest nasza natura i wystarczy o nią dbać i nią zarządzać, aby czuć energie życia. Przyjąć wszystko w nas co przychodzi i się z tym połączyć po kawałku rozpoznając siebie samego w swojej wyjątkowości.

Wg najnowszych badań główną przyczyną chorób jest nieuwolniona trauma, która jest zatrzymaną energią życia, a uwolnienie jej daje przestrzeń wewnętrzną na czucie i zdrowie w ciele.

Jestem wdzięczna Piotrowi za otwarcie mojego serca , przepływ energii w ciele, nadzieję, zaufanie i obecność.

Największym osiągnięciem moim w walce z samą sobą jest zobaczenie swojej ciemnej strony i zobaczenie sposobu wykorzystania jej dla swojego rozwoju!

http://www.instytutpsychoterapii.com/index.php…

Image may contain: one or more people