Ładowanie Wydarzenia

JA SOMATYCZNE. WARSZTAT DWUDNIOWY.

Każdy ma w swoim doświadczeniu różne przeżycia. Najtrudniejsze dla życia człowieka są obszary, o których nie wie, a mają swój wpływ. Mówimy tutaj o okresie prenatalnym do 3 roku życia. Ten czas jest całkowicie nieświadomy i zapisany w naszym ciele. Podobnie nasze relacje z ludźmi, z najbliższymi, dotykają w znaczny sposób nasze życie psychiczne i społeczne. Jest to okres już świadomy, ale poza naszym wpływem – do momentu kiedy pójdziemy do szkoły. Szczególnie wczesny okres naszego życia. Rozwój podąża do przodu, a w naszym życiu istnieją tzw. zatrzymania, utknięcia, traumy. Chcemy, żeby nas ktoś wyrwał z tego doświadczenia. Chcąc wyjść naprzeciw zarówno traumom, problemom rozwojowym, a także otwieraniu się na szerszą rzeczywistość, zaproponowane jest doświadczenie czterech okręgów życia. PIERWSZY OKRĄG ŻYCIA,  któremu będzie poświęcone kwietniowe spotkanie, dotyczy naszego JA SOMATYCZNEGO. Ciało jest przede wszystkim miejscem spotkania z sobą samym, jest przestrzenią, w której są zapisane wszystkie doświadczenia Twojego życia. Poprzez ciało komunikujesz się z innymi, wyrażasz siebie takim jakim jesteś. Poruszając się w tym obszarze doświadczeń możesz odkrywać cały swój potencjał, zasoby, spotkać się z blokami w ciele, a przede wszystkim wyjść z zaklętego kręgu zatrzymania.

Będziemy posługiwać się takimi metodami jak: Oddech Biodynamiczny, Somatic Experiecing, Dynamiczna Medytacja Osho, Mindfulness – trening uważności, Bioenergetyka Lovena.

TERMIN: 13 – 14 listopada 2020 r.                        

GDZIE: Zajęcia odbędą się w Instytucie Rozwoju Potencjału Życia, Bielsko – Biała, ul. Mickiewicza 39/7

KOSZTY: 500 zł. od uczestnika. Cena nie obejmuje wyżywienie i noclegi.

SPOSÓB REALIZACJI:Zaczynamy warsztaty w piątek o godz. 10:00 i kończymy tego dnia o 19:00, w sobotę rozpoczynamy o 9:00 i kończymy o 18:00.

ILOŚĆ OSÓB: do 16 osób.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Osobista decyzja na pracę własną.

2. Wstępna konsultacja z terapeutą prowadzącym, która  jest podstawą uczestnictwa w grup terapeutycznej.

3. Dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł w terminie do 18 października 2020 r. na konto: Instytut Rozwoju Potencjału Życia, Piotr Bednarczyk ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943, podając w tytule: Ja Somatyczne-warsztat dwudniowy. Imię, nazwisko uczestnika.

Instytut zwraca 90% wpłaconej kwoty osobom, które pisemnie odwołują swoje uczestnictwo co najmniej 30 dni przed jego rozpoczęciem. W przypadku 2 tygodni od rozpoczęcia zwrot 50% zaliczki lub wpłaty. W przypadku późniejszej pisemnej rezygnacji nie zwracamy wpłaty, chyba że miejsce zostanie wykorzystane z listy oczekujących.

PROWADZĄCY: Piotr Bednarczyk tel: 603067413, e-mail: piotrinstytut@gmail.com

ZAPISY: Piotr Bednarczyk tel: 603067413, e-mail: piotrinstytut@gmail.com