Ładowanie Wydarzenia

„MĘSKI OKRĄG ŻYCIA – JA RELACYJNE”
Zajęcia będą się odbywać w męskiej grupie. Zarówno ćwiczenie, prace osobiste.

Podążając dynamiką potencjału męskiego kolejnym okręgiem życia jest ja relacyjne. Każdy z nas posiada taki potencjał, dzięki któremu możesz wejść w bezpośrednią relację z innym mężczyzną i z kobietą. Ten potencjał można określić jako ja relacyjne – potencjalna zdolność nawiązywania relacji. Chociaż na początku życia nasze doświadczenia relacyjne związane są bezpośrednio z matką, to jednak głęboka tęsknota za tym co męskie ciągle jest obecna. Ona z kolei wiąże się z naszą tożsamością męską. Chcesz czuć się jako mężczyzna w swojej fizyczności, emocjonalności i duchowości i z tego miejsca budować relację.

Tożsamość męska w dobie dużych wpływów kobiecych (zarówno pozytywnych jak negatywnych) jest bardzo dużym wezwaniem dla Ciebie jako mężczyzny. Odłączone od siebie części takie jak: miłość, złość, smutek, sprawczość, decyzyjność, konsekwencja, czułość, delikatność mogą być przez ciebie z na nowo odzyskiwane. Dlatego też podczas tych zajęć możesz spotkać się z własnym potencjałem relacyjnym i na nowo odzyskiwać swoją tożsamość.

Podczas zajęć będę posługiwał się różnymi formami pracy z ciałem i  przestrzenią:  praca z częściami podosobowości, elementów focusingu, drżenia posttraumatycznego, feldenkraisa i hipnoterapią Miltona Erciskona, Somatic Experiencing, pracy z genogramem.

Zasadniczym celem zajęć przywrócenie:

·      Na nowo tożsamości męskiej (na tyle na ile jest to możliwe),

·      potencjału w nawiązywaniu relacji ze sobą z innymi.

Podczas tych siedmiu dni będzie okazja pracować według określonej dynamiki dnia.

TERMIN: 13-19 grudzień 2020 r.

GDZIE: Zajęcia odbędą się w Ośrodku „Mandala” Targoszów 52 koło Żywca,
34-206 Polska www.mandala.beskidy.pl

KOSZT SZKOLENIA:

1200 zł (bez kosztów wyżywienia i noclegów).

Koszty wyżywienia i noclegów 950 zł

Instytut zwraca 90% wpłaconej kwoty osobom, które pisemnie odwołują swoje uczestnictwo co najmniej 30 dni przed jego rozpoczęciem. W przypadku 2 tygodni od rozpoczęcia zwrot 50%zaliczki lub wpłaty. W przypadku późniejszej pisemnej rezygnacji nie zwracamy wpłaty, chyba że miejsce zostanie wykorzystane z listy oczekujących.

SPOSÓB REALIZACJI: Zaczynamy warsztaty w niedzielę o godz. 16:00, kończymy w sobotę o 13:00.

ILOŚĆ OSÓB: do 16 osób.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1.Osobista decyzja na pracę własną.

2.Wstępna konsultacja z terapeutą prowadzącym, która jest podstawą uczestnictwa w grupie terapeutycznej.

3. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

4. Płatność. Zaliczkę w wysokości 750 zł proszę wpłacić na konto Instytutu Rozwoju Potencjału Życia Piotr Bednarczyk ING 75 1050 1070 1000 0092 6304 9943, W tytule przelewu proszę dopisać: Ja relacyjne grudzień 2020 r. imię, nazwisko uczestnika.

PROWADZĄCY: Piotr Bednarczyk

ZAPISY: Piotr Bednarczyk,tel.: +48 603 067 413,   piotrinstytut@gmail.com